Nors aviakompanijos šią savaitę ir gavo baudas už tai, kad pigūs skrydžiai į Londoną ir į visą Europą buvo apriboti dėl nemokamo bagažo, kai kuriose pigiose avia linijose vis dar galioja ta pati itin mažo rankinio bagažo politika. Visgi, ką daryti, jeigu nutarėte keliauti tik su rankiniu bagažu? Su tuo nedideliu, kuriame telpa itin ribotas kiekis.
Pigiausiai kainuoja paprastas bilietas be priedų
Tad taupant ir keliaujant pigiai į Londoną, reikia suprasti, kad pats pigiausias visgi bus tas bilietas, kuris bus, taip sakant "be priedų". Tai bilietas, kuriame nėra nei papildomo bagažo, nei prioritetinio įlaipinimo. Tiesiog visos paslaugos yra pačios paprasčiausios ir tiek. Ir sėdimoji vieta bus mažesnė, o jeigu skrendate su artimaisiais, galbūt būsite išsodinti atskirai.
Vasarą nereikia papildomai vežtis drabužių
Jeigu keliaujate tokiu būdu į Londoną vasarą, tuomet be didelio bagažo apsieisite vien todėl, kad nereikės prisikrauti daugybės drabužių. Beveik viską, ką papildomo imsite (švarkelį, megztinį, skarą ir pan.) galite apsivilkti ir su tais rūbais būti kelionės metu. Be to, net ir vasarą skrendant pačiame viršuje, aukščiausiame dangaus lygyje, kuriame skraido dideliu greičiu keleiviniai lėktuvai, yra gana šalta. Tad visiškai normalu tam tikrais rūbais tiesiog užsimesti sau pečius ar kelius, tarsi pledu.
Ką įsidėti į rankinį bagažą
Svarbiausia nepamiršti reikšmingų dalykų į savo mažąjį rankinį bagažą. Dokumentai, pasas, telefonas, pakrovėjas, akiniai nuo saulės, galbūt nosinaitės, smulkiausi asmens higienos reikmenys (dantų šepetėlis ir pan.), keletas apatinių drabužių, kažkiek grynų pinigų, reikalingi vaistai – tai svarbiausia, ko gali prireikti šiai kelionei, kaip ir bet kuriai kitai kelionei. Ir tai tokie smulkūs daiktai, kurie visgi tilps į jūsų rankinį bagažą. Net ir tą patį mažiausią, kuris galbūt jau greitai vėl bus praplėstas iki didesnio dydžio.
Kelionei atgal gali reikėti ir kito bagažo
Aišku, kelionė atgal būna kiek kitokia, jeigu grįžtame iš atostogų. Išleidžiame savo numatytą atostogų biudžetą, tuomet galbūt svarstome apie lauktuves. Perkame sau patikusį autentišką švarkelį, suvenyrinį krepšį, keistų saldumynų, gėrimų. Artimiesiems taip pat vežame namo lauktuvių. Todėl galiausiai reikia ir kažkiek didesnio bagažo. Taigi, galima tam nusiteikti, jog kelionei atgal mums visgi prireiks šiek tiek daugiau vietos daiktams susidėti, jeigu tai buvo atostogų kelionė. Jeigu keliavote tik darbo reikalais į vieną pokalbį, tai gal nieko daugiau ir neparsivešite, grįšite, kaip ir atkeliavote.